NO представили другий альбом

Київський post-black metal гурт N█O представив свій другий альбом ‘Fallen’.

‘Fallen’ вийшов 30-го листопада 2021 у цифровому форматі, а також на касетах у колаборації з українським лейблом BloodRed Distribution.

За словами музикантів, на другому повноформатному альбомі вони продовжують розвивати своє бачення post-black metal, продемонстроване у попередніх релізах.

«На альбомі ‘Fallen’ гурт N█O представляє 43 хвилини матеріалу, створюючи музично різноманітну, проте незмінно важку та похмуру атмосферу. Розширюючи стилістичний арсенал, музиканти додають до основи з black та post-metal елементи таких жанрів, як progressive, doom та groove metal. Тексти всіх 6 пісень релізу занурюються у почуття розчарування, відчаю та ненависті до себе», – йдеться у прес-релізі до альбому.

Альбом був записаний протягом 2020-2021 років. Зведенням та мастерингом займався бас-гітарист гурту Микита Ларіонов.

В якості обкладинки було використане фото, зняте Микитою на березі Дніпра на заході сонця. «Важкі, криваво-червоні кольори неба та їх відображення у воді виявились ідеальною візуалізацією настрою ‘Fallen’», – коментує музикант.

У найближчих планах гурту – випуск lyric video на одну з пісень альбому та підготовка до зйомок відеокліпу.

Гурт N█O був заснований у 2015 році в Києві. Дебютний альбом ‘Adrestia’ вийшов у 2017 на лейблі Throats Productions (Мексика), за ним послідували кілька живих виступів у Києві та на фестивалі Ynfest у Словаччині у 2018. Після цього музиканти вирішили зосередитись на студійній роботі і випустили EP ‘Isolates’ восени 2019 року за допомогою лейблу BloodRed Distribution (Україна) та продовжили напрацьовувати матеріал, який згодом увійшов у повноформатний альбом ‘Fallen’.