Nokturnal Mortum перевидали ‘Lunar Poetry’

Через 24 роки після виходу культового демо-альбому, лейбл Oriana Music та найбільший український метал-дистриб’ютор Musical Hall представили перевидення ‘Lunar Poetry’ Nokturnal Mortum з ремастерованим звуком у вигляді лімітованої серії колекційних боксів та digibook.

‘Lunar Poetry’ – легендарний повноформатний демо-запис Nokturnal Mortum 1996 року, що став тріумфом українського атмосферного pagan black metal.

«Ідеальний зразок того, наскільки важливими можуть бути яскраво виражені мелодії у black metal, ‘Lunar Poetry’ забере вас у подорож до залитого місячним світлом зимового неба над засніженими лісами, полями та степами прадавньої землі», – йдеться у повідомленні до перерелізу.

Перевидання доступне як стандартний digibook та як спеціальна версія для колекціонерів у боксі в обмеженій кількості 222 копії. Обидві версії зроблені під старим логотипом гурту.

Колекційне видання містить ексклюзивний А-5 digibook ‘Lunar Poetry‘ з делюксовим буклетом, ексклюзивну футболку із зображенням Варггота з фотосесії альбому, двосторонній постер, наспинну нашивку-триптих з назвою гурту та з символом гурту тих часів, а також картонний бокс з магнітним замком та з зображенням на ньому мотивів обкладинки альбому та тисненими назвою альбому та старим логотипом гурту.

А-5 digibook з делюксовим буклетом та ексклюзивна футболка доступні лише у колекційних боксах. Також гурт представив тематичні логсліви із зображенням з фотосесії альбому.

Колекційні бокси, стандартні digibook та лонгсліви доступні на сайті Musical Hall.