30 вересня вийшов новий сингл львівського симфо-метал гурту NORDFLØW під назвою “Winter Story”.
Це вже третій сингл гурту, і за словами музикантів, вони вкотре вклали в свою музику нордичні мелодії, потужне і в той же час свіже мелодійне звучання.
Так само, як і в попередніх піснях, гурт розповідає певну історію. Сюжет пісні “Winter Story” – про те, як зима заморозила та охолодила серце головної героїні.
«Робота над студійним записом була доволі цікавою і водночас клопіткою, оскільки гурт працював над цим записом самостійно. На даний момент ми продовжуємо роботу над новими піснями, які презентуватимемо на майбутніх концертах», – розповідають NORDFLØW.