Нова пісня Rotting Christ “I Will Not Serve” увійде до альбому ‘Their Greatest Spells’

Ветерани грецького black metal Rotting Christ збираються презентувати свій новий альбом ‘Their Greatest Spells’ 23-го березня через Season of Mist. Ця збірка з подвійним компакт-диском містить найкращі пісні, які затверджені фронтменом Sakis Tolis, а також новий трек “I will not serve”.

‘Their Greatest Spells’  трек лист:

CD 1

 1. The Sign of Prime Creation
 2. Athanati Este
 3. Non Serviam
 4. King of a Stellar War
 5. Nemesis
 6. Grandis Spiritus Diavolos
 7. Art of Sin
 8. Dying
 9. Archon
 10. Serve in Heaven
 11. Astral Embodiment
 12. After Dark I Feel
 13. Sorrowful Farewell
 14. In Yumen-Xibalba
 15. Elthe Kyrie
 16. Cold Colours

CD 2

 1. The Sign of Evil Existence
 2. Fgmenth Thy Gift
 3. Ze Nigmar
 4. Phobo’s Synagogue
 5. Demonon Vrosis
 6. …Pir Threontai
 7. Kata Ton Daimona Eaytoy
 8. Among Two Storms
 9. Semigod
 10. Welcome to Hell
 11. A Dynasty from the Ice
 12. Shadows Follow
 13. Forest of N’gai
 14. Feast of the Grand Whore
 15. Exiled Archangels
 16. Saturn Unlock Avey’s Son
 17. I will not serve

Rotting Christ досягли чергового піку творчості, яка триває вже більше трьох десятиліть. Завдяки стійкому складу і професійній живій постановці, Rotting Christ збирає великі концертні зали та занурює фанатів у неповторну атмосферу металу.

Більше 30 років, 12 студійних альбомів, дюжини EP, синглів та спліт-релізів, а також велика кількість концертів. Настав час оглянути ретроспективний захоплюючий музичний розвиток цього гурту, обравши найкращі композиції, що охоплюють багато граней Rotting Christ. Така величезна історія завжди може призвести до суперечок про певні пропуски пісень з остаточного списку, але залучення фронтмена Sakis Tolis до цього надзвичайно важкого завдання гарантує, що результат буде бездоганний.

Rotting Christ заснували вокаліст Sakis Tolis та його брат Themis у 1987 році. Вони починали як гурт, що грає у напрямах death-metal і grind. Більш темну музичну подорож греки розпочали, коли вийшла їх дебютна повнометражна збірка ‘Thy Mighty Contract’, ‘1993’. У наступних семи альбомах, які входять у десятирічний період від ‘Non Serviam’, ‘1994’ до ‘Sanctus Diavolos’, ‘2004’, Rotting Christ неухильно визначали свій власний стиль, експериментуючи з елементами death, heavy та gothic metal, без виявлення їх чорного коріння. У той же час гурт заробив статус хедлайнерів. З дебютним дев’ятим альбомом ‘Theogonia’, ‘2007’, грецькі зірки почали додавати неповторний елемент свого звуку, який з тих пір залишився з ними як знак підпису. Досліджуючи міфічну спадщину культур всього світу, Rotting Christ зробили масово успішний прес-реліз ‘Rituals’. З ‘Their Greatest Spells’  ікони металу переглядають свою творчість та навіть додають нову композицію під назвою “I Will Not Serve”, щоб об’єднати їхнє минуле із теперішнім.