Новий кліп Ignea – “Queen Dies”

Український modern oriental metal гурт Ignea випустив офіційне відео на свій новий сінгл “Queen Dies”. Візуально, відео є поєднанням класичних відео зйомок та вражаючої анімації. Щодо сюжету, воно в основному відображає суть самої пісні: придворний чаклун королеви марить про те, що та помре від руки владолюбного двійника. Королева наказує вбити всіх двійнят у королевстві, включно з її сестрою. Під час кровопролиття, вона починає усвідомлювати, що їй це подобається, і її душу захопив демон. Зрештою, вона не помирає сама, але королева помирає (Queen Dies) в її серці.

«Майже всі наші попередні пісні були дуже серйозними щодо тих закликів, які ми намагалися через них транслювати. “Queen Dies” — це плід уяви, синергія нашої ідеї та візії нашого режисера, — каже Хель Богданова, вокалістка Ignea . — Відео було створено талановитою Машою Горульовою. Це вже третя наша з нею колаборація, вона також створила 2 лірик відео для нашого гурту — “Seytanu Akbar” та “How I Hate The Night. Найкращий спосіб працювати з Машею — це надати їй основну ідею та повну свободу. Зайомки цього відео відбувалися у лютому, і до цього часу ми не бачили жодної секунди з нього. Передбачити, яким буде результат, було просто неможливо, адже Машині роботи завжди дуже автентичні та оригінальні, і мені подобається, що вона не створює звичайні метал відео. І що я можу сказати, це відео перевершило усі наші сподівання. Щодо аудіо запису, ми, як і завжди, співпрацювали з Максом Мортоном, і ми не збираємося зраджувати традицій».

У 2018 році Ignea з’їздили у європейський тур на підтримку Illdisposed та виступали на таких фестивалях як RockMetalCampFest (FR), Kilkim Zaibu (LT), та Файне Місто (UA). На даний момент, гурт готується до європейського туру Female Metal Voices Tour разом з Butcher Babies та Kobra and the Lotus. Тур відбудеться у жовтні та охопить 9 країн:

04.10 – Solothurn (SUI) “Kulturfabrik”
05.10 – Marseille (FRA) “Jas Rod”
06.10 – Barcelona (SPA) “Salamandra”
07.10 – Madrid (SPA) “Caracol”
09.10 – Lyon (FRA) “Le Blogg”
10.10 – Milano (ITA) “Honky Tonky”
11.10 – Vienna (AUT) “Viper Room”
12.10 – Ingolstadt (Ger) “Eventhall Westpark”
13.10 – Sachseln (SUI) “Metal Scar Fest”
14.10 – Mannheim (GER) “MS Connexion”
16.10 – Aarhaus (DEN) “Voxhall”
17.10 – Hamburg (GER) “Headcrash”
18.10 – Oberhausen (GER) “Kulttempel”
19.10 – Siegburg (GER) “Kubana”
20.10 – Arnhem (NLD) “Willemeen”
21.10 – Vosselaar (BEL) “Biebob”

Посилання на IGNEA:

https://ignea.band/
https://www.facebook.com/ignea.band/
https://www.youtube.com/igneaband
https://twitter.com/ignea_band
https://www.instagram.com/ignea.band/