Новий український power metal: Blessdivine

Українська power metal сцена не часто може похвалитися новими іменами, але одне з таких з’явилося цієї осені. Зустрічайте харківсько-київський проєкт Blessdivine та їх дебютний альбом ‘Between Sin & Sacrifice’, що вийшов на італійському лейблі Elevate Records.

Проєкт Blessdivine було створено навесні 2019 року двома учасниками: Максом Молодцовим (Edenian, Sorrowful Land, Mistyfica) та Артемом Солейком (Interiia, ex-Time Shadow).

«Нас з Артемом пов’язує гаряча любов до жанру power metal, який на сьогодні в Україні знаходиться, на жаль, в стані стагнації. Наша мета – надати нове дихання цьому виду металу. А чи вдалося це нам – хай розсудить слухач», – коментує Макс Молодцов.

Робота над дебютним альбомом тривала понад два роки, до запису релізу були також залучені декілька іноземних гітаристів, які записали деякі гітарні соло.

За словами музикантів, альбом розповідає повноцінну історію, яка розгортається у 12-ти піснях. Тема концепту не нова, але вічна – любов у суперечливих умовах, яка не має шансу на хеппі-енд. Події альбому розгортаються у 13-му столітті за часів інквізиції.

‘Between Sin & Sacrifice’ побачив світ 15-го жовтня. Альбом вийшов у електронному форматі та на CD, придбати які можна на сайті лейблу.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!