Обрій випустили касетну компіляцію попередньої творчості

Підсумок, але не кінець подорожі: ужгородський гурт Обрій, що грає old school death metal, обгорнутий у doom і hardcore, випустив касетну компіляцію своєї попередньої творчості на лейблі Robustfellow Prods.

«Ця збірка є підсумком шляху, пройденого гуртом за вісім років, але далеко не
кінцем його подорожі. Весь світ перед нами, як на долоні», – коментують музиканти.

За словами лейблу, робота буде цікавою для фанатів таких гуртів як Bolt Thrower, Asphyx, Paradise Lost, Crowbar, Merauder.

Robustfellow Prods. розповідають, що запис касет здійснений на професійну плівку, виготовлену в ЄС, а сама компіляція вийшла лімітованим тиражем у 50 копій. До релізу увійшло 14 треків.

Збірка також доступна на YouTube, Bandcamp та стрімінгових сервісах.

Обрій – це гурт, який розпочав свою діяльність у 2013 році як збірна музикантів ужгородського hardcore/punk і metal андерграунду. Гурт замішує old school death metal європейського зразка з doom і hardcore, постійно змінюючи пропорції цих стилів у своїй музиці та весь час шукаючи свій звук. За час свого існування Обрій видав два мініальбоми, спліт з гуртом Soulrest, а також декілька синглів, зокрема й спільні треки з хіп-хоп виконавцем Тулим і вокалістом столичного hardcore/metal гурту True Tough Романом.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!