Оголошений лайн-ап фестивалю Ashen Dominion III

Третій фестиваль, організований лейблом Ashen Dominion, пройде 7 вересня у клубі MonteRay Live Stage. Учасниками стануть Kroda, Raventale, Severoth, Barkasth та Ezkaton.

Перша партія квитків надійшла у продаж одразу із офіційним оголошенням складу фестивалю.

Хедлайнером фестивалю стане один з найвідоміших українських black metal гуртів – Kroda, що представлять як старі, перевірені роками, так і нові композиції, та занурять відвідувачів у величну містичну атмосферу Карпат.

Найяскравіші представники українського atmospheric black metal, гурт під проводом мастер-майнда Astaroth Merc, що має 8 альбомів у своїй дискографії, Raventale презентує на фестивалі програму, що містить кращі треки за увесь період існування формації.

Один із стрімко прогресуючих діамантів української black metl сцени, мультиінструменталіст Severoth повернеться на київську сцену з новим творінням свого однойменного проекту – альбомом ‘When the Night Falls…’, а талановиті послідовники харківської black metal сцени Barkasth представлять на фестивалі новий альбом, не оминувши увагою треки з дебютного релізу ‘Decaying’.

Також atmospheric depressive black metal гурт Ezkaton, що увірвався до світу депресії та відчаю з дебютним альбомом ‘Plague for the Empires: Time’, представить новий повноформатник ‘Sheen and Misery’.

Офіційна зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/276425246618153