One Light Inside презентували відео на пісню-саундтрек до серіалу

Сьогодні, 14 лютого хлопці з луцької альтернативної команди One Light Inside випустили новий відеокліп на пісню «Київ вдень та вночі», яка стала офіційним саундтреком до однойменного серіалу.

Режисером кліпу, як завжди, виступив фронтмен гурту Валентин Мушинський.

«Підготовка до зйомок розпочалась з пошуку неординарних та яскравих лучан. Так, в ролику можна побачити місцевих блогерів, молоду матусю, журналіста, художника та навіть оператора, який знімав цей кліп. Зйомки проходили на двох локаціях, однією з яких став музей сучасного мистецтва. Але оскільки він лише готувався до відкриття, знімати доводилось вночі», – розповідають музиканти.

Близько місяця підготовки, пошуку героїв, продумування деталей, більше 20 годин самої зйомки, місяць монтажу та регулярних поправок. Коли все було підготовлено, презентацію запланували на 28 серпня – саме в цей день мав починатись новий сезон серіалу. Проте після чергового перегляду вже змонтованого відеоролику, хлопці вирішили кардинально змінити сюжет кліпу та перенести його презентацію. За словами самих музикантів, причиною цього стала нестача кадрів та нерозкрита тематика самого треку.

Тепер його головними героями стала пара закоханих, що після довгої розлуки зустрілась у Києві, а кліп перетворився на міні-фільм зі щасливим кінцем.

Останні зйомки проходили в Києві, а головними героями стали друзі музикантів – молода сім’я з Полтави.

Цікаво, що і презентація самого синглу була перенесена на 14 вересня. Тому прихильники серіалу змогли почути його значно раніше, аніж композиція з’явилась на музичних платформах.

«Ця пісня була написана у 2017 році, але нам зовсім не подобався приспів, тому залишили її до так званих «кращих часів». До моменту, поки наш знайомий фотограф не повідомив про те, що продюсери серіалу “Київ вдень та вночі” планують змінити саундтрек. Ми вирішили, що це чудовий шанс спробувати себе у чомусь новому. Тоді я просто придумав новий приспів до старої невипущеної пісні, вийшло кайфово, надіслали свій трек продюсерам, і його відразу ж затвердили», – розповів лідер гурту, Валентин Мушинський.

«Тепер, після сотень відзнятих дублів, декількох змін сценарію та місяців монтування, можемо поділитися нашою роботою», – додають учасники гурту.

One Light Inside обіцяють, що цей рік буде насиченим на прем’єри – наразі це вже другий відеоролик, випущений ними у 2019-му. Поки що свої подальші плани вони тримають у таємниці, повідомляючи лише про запис нового альбому.