Oomph! представлять у Києві нову платівку

Без цієї команди важко уявити нинішню важку європейську сцену, а німецьку – так взагалі неможливо. Вони в Україні не вперше, але щоразу збирають аншлаги і безмежну любов своїх фанатів. Ім’я їм Oomph!, і вони готуються представити в Києві найсвіжіший лонгплей під назвою ‘Ritual’ вже 15-го листопада.

‘Ritual’ – перша за чотири роки платівка в дискографії Oomph! Будучи піонерами Neue Deutsche Härte Oomph! у цій роботі вирішили повернутися до свого коріння, тільки зробивши звучання набагато важчим, ніж раніше.

«Вперше за всю нашу історію ми як гурт із трьох людей спробували повернутися назад в часі, в початок 90-х, і відчути те ж, що і тоді. Ці відчуття ми намагалися з’єднати зі своїм нинішнім емоційним статусом-кво. Ми вперше запустили таку “машину часу”. Це щось абсолютно нове для нас, і мені здається, це спрацювало дуже добре», – розповідає фронтмен гурту Dero Goi.

Що стосується теми альбому, то Oomph! вирішили звернути увагу на звичаї, які на перший погляд здаються звичайними, але якщо придивитися, то в них можна побачити багато поганого.

«Ми хотіли знайти таку тему, яку було б складно сприймати як щось однозначне. Назва альбому має бути самостійною, залишаючи нам простір для інтерпретації, і бути настільки темною, загадковою і, водночас, різнобічною, як і сама музика. Таким чином, назва пасує нашому матеріалу. Він багатогранний, але важкий, різкий, провокаційний», – розповідає гурт.

І це спрацювало. Критики назвали ‘Ritual’ чи не найкращим альбомом в дискографії Oomph! з часів ‘Wahrheit oder Pflicht’, а в Німеччині хлопці вперше за свою тридцятирічну кар’єру стали лідерами чартів.

До Києва Oomph! привезуть не тільки свіжі пісні, а й нове, надзвичайне шоу. А також перевірені хіти, які знають і співають вже кілька поколінь любителів важкої музики – той самий ритуал, який був створений завдяки Oomph!

Окрім київського шоу, на українських шанувальників чекає концерт у Львові. Oomph! зіграють у клубі Malevich 17-го листопада.