Oomph!: репортаж та фото з концерту у Львові

Прийшла додому, сіла писати, а руки досі тремтять, клавіатура не слухається… І хочеться одночасно ридати і сміятися, емоції переповнюють вщент. А все тому, що ваша покірна слуга нарешті потрапила на живий клубний концерт гурту Oomph! у Львові!

Просто сказати, що це було неймовірно – означає образити всіх, хто доклав зусиль, щоб цей концерт відбувся. Важко навіть слова підібрати до того, що відбувалося на сцені та в залі.

Це не перші німці, які відвідали Львів з концертом, та й не вперше були на наших землях саме Oomph!– згадайте лишень Zaxidfest, під час якого гурт весело тусив не лише в Родатичах, але й у Львові (власне, сам Dero кілька разів зізнався, що з того часу закоханий у Лемберг).

Але те, що хлопці зробили цього разу, просто не вкладається в голові. Я весь концерт ловила себе на думці, що гурту більше років ніж мені, а я все ще не можу назвати учасників інакше, ніж хлопцями. Так відриватися, скакати по сцені, підривати зал кожною піснею – то не всі молоді зможуть! Власне, молодь під сценою періодично видихалася, кочувала до бару і назад, і тільки тру-фани витримували шалений ритм, який задавав Dero Goi.

Зауважила також, що не обов’язково знати всі пісні Oomph! напам’ять, щоб щиро відриватися під них, обмінюватися душами з хлопцями на сцені. Адже це направду був обмін душами, серцями, емоціями. Встигнути за такий короткий час догодити і старим фанам, і зовсім ще зеленим – гурт змішав нові та старі хіти – це просто неймовірно!

Були зіграні і зовсім старі пісні з перших альбомів, і чудово представлено новий свіженький ‘Ritual. А коли Felix почав награвати “Ти ж мене підманула”, співали всі! Приємно було чути, як Dero розмовляв українською, кричав у натовп «Стрибаєм!» – і всі стрибали як заведені…

Oomph! | Lviv | 17.11.2019

Посилання на альбом: https://flic.kr/s/aHsmJtnBS3

Взагалі, концерт Oomph! – шикарний приклад того, як музиканти можуть тримати зал, коли натовп дихає в унісон з вокалістом… Мурашки по шкірі від того, як легко Dero справлявся з фанами: здавалося, що якщо б він захотів нас просто з залу повести у черговий хрестовий похід – всі пішли б, не задумуючись. Загалом, що зі сцени, що з залу віддача була колосальною, і може завдяки цьому Dero пообіцяв, що дуже скоро гурт знову зустрінеться з львівськими фанами…

Підсумувати хочу ще одним спостереженням, яке приємно вразило – на концерт приходили не лише молоді люди, на Oomph! йшли цілими родинами, по два-три покоління людей, які виросли на їхній музиці, і на ній же виростили своїх дітей. А це означає, що скільки б часу не минуло – у Львові завжди чекатимуть гурт із новими альбомами та концертами!

Фото: Юрій Зимовін