Orbstruct випустять новий альбом ‘Deimos Falling’ у вересні

За два місяці до релізу death metal гурт з Харкова Orbstruct презентував новий трек з альбому та guitar playthrough до нього.

22-го вересня виходить другий повноформатний альбом харківського death metal гурту Orbstruct під назвою ‘Deimos Falling’, який побачить світ у вигляді CD- і digital-релізів на лейблах Envenomed Music у Європі і Paragon Records у США.

Ідеологічно прийдешній реліз є продовженням попереднього альбому Orbstruct‘Phobos Rising’ і розповідає про новий виток розвитку особистості, як це бачать учасники колективу.

«У альбомі ‘Deimos Falling’ ми перейдемо від боротьби людини із зовнішніми факторами і згубними впливами до боротьби з внутрішніми сумнівами і жахами, породженими запаленою свідомістю і страхами, нав’язаними соціальними нормами та релігійними догматами», – розповідають музиканти.

Orbstruct кажуть, що у новому альбомі мелодії стануть більш атмосферними, а настрій – більш похмурим. Гурт планує презентувати реліз на концертах в найбільших містах України в рамках спільного туру з відомим шведським death metal гуртом Vomitory, який пройде у жовтні.

Гурт представив новий трек з майбутнього альбому “Artificial Breath” та відео із guitar playthrough до нього. Першу композицію з ‘Deimos Falling’ було презентовано у квітні.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!