Orbstruct випустили сингл та лірик-відео

Харківський death metal проєкт Orbstruct випустив сингл “Mercury Turn”, що побачив світ наприкінці квітня разом із лірик-відео на YouTube-каналі Death Metal Promotion. Композиція увійде до майбутнього другого повноформатного альбому гурту, який вийде цього року.

Текст композиції розповідає про психічно нездорову людину, яка втратила над собою контроль під впливом ретроградного Меркурія, та про те, як її схиблена свідомість сприймає дійсність в момент помутніння.

Окрім нового треку гурт представив у лірик-відео дизайн свого майбутнього повноформатного альбому, до якого також увійде “Mercury Turn”. Майбутній реліз Orbstruct запланований на осінь цього року; інші деталі альбому музиканти поки не розкривають.

Над створенням лірик-відео працював Paranormal Visions. Композиція “Mercury Turn” доступна на усіх стрімінгових сервісах, а також на Bandcamp гурту.

Orbstruct – гурт із Харкова, який грає death metal в кращих традиція жанру і складається з музикантів, які свого часу брали участь у записах та концертах відомих харківських black/death metal команд. В березні 2020 року їх перший альбом ‘Phobos Rising’ був виданий одразу на двох лейблах, Paragon Records в США та Envenomed Music в Україні.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!