Orphaned Land відкрив таємниці створення альбому ‘Unsung Prophets & Dead Messiahs’

Ізраїльський гурт Orphaned Land, що об’єднує у своїй творчості елементи європейського металу і народної музики Близького Сходу, 26 січня 2018 року випустить на Century Media свій новий студійний альбом ‘Unsung Prophets & Dead Messiahs’.

Чергове творіння прогнозують грандіозним досягненням Orphaned Land, адже за зведення і мастеринг відповідає неперевершений Jens Bogren, який вже співпрацював з гуртом і має багато років досвіду роботи з легендами металу.

Творчу майстерню для створення нового альбому Orphaned Land розділили  разом із талановитими музикантами, які додали у ‘Unsung Prophets & Dead Messiahs’ частинку своїх почуттів і майстерності. Гостями стали: гітарист-віртуоз Steve Hackett, а також вокалісти Hansi Kürsch (Blind Guardian) і Tomas Lindberg (At the gates). Над створенням незвичайної обкладинки для диску працював Valnoir.

Трек-лист альбому:

01. “The Cave”
02. “We Do Not Resist”
03. “In Propaganda”
04. “All Knowing Eye”
05. “Yedidi”
06. “Chains Fall To Gravity”
07. “Like Orpheus”
08. “Poet1s Of Prophetic Messianism”
09. “Left Behind”
10. “My Brother’s Keeper”
11. “Take My Hand”
12. “Only The Dead Have Seen The End Of War”
13. “The Manifest – Epilogue”

Усі фанати вже з нетерпінням очікують на випуск ‘Unsung Prophets & Dead Messiahs’, адже після цього, на початку 2018 року, відбудеться європейський тур Orphaned Land.

Текст: Catriona