Pagan-folk/black metal гурт Kroda випускає альбом ‘Selbstwelt’

Selbstwelt – це сьомий повноформатний студійний альбом від Kroda (окрім live і збірок). Банда працювала в студії з грудня 2017 року по березень 2018, але саме створення альбому почалось набагато раніше. Робота вийшла 02.04.2018 року.

Як і раніше, тематикою текстів є природа, язичництво і  історія.

«Можливо, що платівка являє собою квінтесенцію усього творчого періоду гурту, вона поглинула весь настрій того, що кипіло в пекельному котлі Kroda за усі 15 років свого існування. Крім цього, є ще одна символічна деталь: заголовкова пісня альбому, “Land of Selbst”,  була створена в далекому 1999 році , і тепер настав час її відродження»…

  …«Суть платівки витікає із таємного джерела, викликаного симбіозом містицизму, психоаналізу і алхімії в точці, де традиції скандинавського “сейдру”, шиванізм і тантра, шаманські практики і досвід змінених свідомостей зустрічаються разом у філософії, яку ми використовуємо для виклику інтегрального сатанізму».

До платівки входить сім пісень:

“Credo”
“The Ritual at the Gates of Eternity”
“A Long Alone Pathway”
“Beyond the Life and Nonexistence”
“Egodeath”
“The Land of Selbst”
“Nordlanschaften”

Бонус:
“Like Some Snow-white Marble Eyes – Мов Білосніжні Очі Мармурові”

Бонусний трек – це кавер-версія пісні величних Summoning. Звучить композиція дещо по іншому ніж оригінал, бо в манері Kroda переосмислювати композиції, які вони переспівують.

Альбом вийшов монументальним, з глибоким вокалом і філософськими контекстом лірики.

Сторінка в соцмережах:
https://www.facebook.com/krodaua/

Офіційний сайт гурту:
http://kroda.com.ua/