Paganland анонсували вихід нового альбому

4-й повноформатний альбом львівського pagan black metal гурту Paganland побачить світ 29-го лютого. Реліз, який вийде на японському лейблі Blackest Records, отримає назву ‘Galizier’ та буде присвячений 14-тій гренадерській дивізії військ СС «Галичина».

«Цей альбом присвячений 14-тій гренадерській дивізії СС (1-а Галицька) і всім, хто боровся з “червоним” комуністичним режимом за свою свободу. Це частина історії України в роки Другої світової війни. Також він присвячений нашим солдатам зі всієї України, які захищають нас і наші кордони від російської окупації з 2014-го року і дотепер», – коментують музиканти.

У серпні Paganland представили увазі слухачів перший сингл з нового альбому “Назавжди у серці” та лірик-відео на нього. Також на Bandcamp гурту вже доступний трек “Легіонер”, а композиція “Галицька ніч” була презентована у грудні в ефірі Радіо GARTA.

‘Galizier’ буде виданий японським лейблом Blackest Records у форматі CD 29-го лютого 2020. Цифровий варіант альбому вже доступний для передзамовлення на офіційному Bandcamp гурту.