Пандора: гостросоціальний сингл від гурту IMLA

Український гурт IMLA презентує свій новий сингл “Пандора”. Трек увійде до дебютного альбому ‘Джокер’, онлайн прем’єра якого відбудеться найближчим часом.

Трек Пандора підкреслює незрілість і невизначеність соціуму, внаслідок яких утворюються так звані кумири та лідери. Цією піснею гурт хоче застерегти суспільство від хибного уявлення та оманливих лідерів.

«Пандора – це ми, наші цілі й вчинки, наш вибір та відповідальність. Це система, яка непередбачувана, але сформована. І тільки від нас залежить, якого розвитку наберуть її лідери і як вона впливатиме на нас», – коментують учасники гурту.

Гурт IMLA поєднує стилі сінті-електро і прогресив-рок, постійно експериментує. Хлопці підкреслюють свій саунд глибокою філософською лірикою і соціальною тематикою. Основний меседж команди – ментальна еволюція та соціальний прогрес.

15 лютого в столичному арт-просторі Сцена 6, відбудеться лайв презентація альбому ‘Джокер’, який відображає філософську лірику й соціальний напрямок. Весь концерт гурт об’єднав під назвою “Точка Біфуркації”. 

Спеціальний гість вечора: post-folk, dark ethno гурт Wahomo.

Подія буде супроводжуватися цікавими графічними інсталяціями та проекційним віжуалом.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/175044987186771