Papa Roach у Києві із презентацією альбому ‘Who Do You Trust?’

Легендарна американська рок-четвірка повертається до Києва із новим альбомом!

За останні два десятиріччя Papa Roach вибороли звання законодавців моди у рок-музиці: вони були двічі номіновані на Греммі, гастролювали разом із зірками першого ешелону і створили гімн nu metal “Last Resort”, що вже понад 17 років залишається у радіо-ротаціях.

‘Who Do You Trust?’ – десятий лонгплей колективу. Як і попередня робота ‘Crooked Teeth’, він отримав чимало схвальних відгуків та очолив світові рок-чарти. Все, за що ми так любимо Papa Roach, присутнє в новому лонгплеї колективу.

«Мета цього альбому для нас – ще далі зануритися у жанри, що нас надихають найбільше. Ми нарешті знайшли своє місце. Місце, де ми завжди мріяли опинитись і просто створювати нову неперевершену музику», – коментує новий альбом Тобін Есперанс, бас-гітарист колективу.

Хто хоча б раз був на концерті Papa Roach, знає – цю шалену атмосферу неможливо відтворити за інших умов.

Через 6 років вони повертаються до Києва із новим альбомом, новими силами та нестримним бажанням знову вщент розірвати публіку. Почути наживо нові композиції гурту, та всім залом заспівати легендарні хіти з попередніх альбомів – це подія, яку неможливо проґавити!

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/406899276770647