Пекельний sold out від Space of Variations

16 листопада в столичному клубі MonteRay Live Stage відбулася презентація нового альбому ‘Mind Darknet’ від Space of Variations. Саме з Києва музиканти розпочали тур містами України. Чим дивували своїх прихильників одні з найяскравіших представників важкої музики України, читайте у нашому репортажі.

Чи потрібно надавати ще якісь докази любові прихильників, коли це sold out? Всі квитки були розкуплені, зал заповнений вщент, новий мерч розлітався на ура, а серед відвідувачів було помічено багато колег-музикантів.

Розігрівати публіку було довірено гурту Velikhan, котрі розірвали уяву на шматки, щойно відкрився занавіс. Малослівні, проте потужні, чіпко тримали увагу до останнього акорду, качали, ламали останні перестороги, проникали у мозок і не давали перевести подих. Шаленство наповнювало рухи соліста, вони здавалися якимись потойбічними, проте в них була якась особлива та незрозуміла магія. Вокал, підтриманий вибуховими соло, закручував небезпечний вир, у який потрапляли всі по черзі, піддаючись підсвідомим покликам власного Я.

Пауза між виступами затягнулася, і коли присутні помітили нечіткі обриси винуватців дійства за кулісами, то привітали їх нестримною хвилею оплесків та вигуків. Під звуки атмосферного Tibet музиканти один за одним з’явилися на сцені, розпочавши презентацію свого першого повноформатного альбому.

Як і було обіцяно, програма складалася не лише з нових композицій, лунали й добре знані треки. Особливим був момент виконання Where Are You Tonight“, котру надзвичайно полюбляють прихильники гурту. «Діставайте свої ліхтарі, зараз ми з вами будемо співати пісню», – звернувся до відвідувачів Олексій Зацерковний. Виконання цієї композиції було унікальним моментом єднання колективу зі своїми слухачами, а також здійсненою мрією самого Олексія.

Свій нестримний, брутальний характер гурт показав у виконанні нового треку “Fuck This Place Up”, котрий був підхоплений з перших акордів. Рознести все навкруги своєю нестримною енергією, не стримувати себе – таким був і є посил гурту. Саме ця пісня по задумці музикантів вживу мала зазвучати як справжній вибух, що власне і відбулося.

«Друзі, як часто ви не були самими собою? Як часто ви йшли у когось на поводу і все далі відходили від себе, від своїх обіцянок, бажань? П’ять-шість років тому я думав, що моє життя ніколи не буде пов’язане з музикою, ніколи. Я був цьому впевнений, а тепер подивіться… Я не знаю, чесно, як це сталося, але я знаю точно, що ніколи не пізно знову знайти себе. І саме про це наступна пісня», таким відвертим зізнанням анонсував вокаліст гурту Дмитро Кожухар один із найяскравіших треків альбому “Sometimes”.

Звісно, цього вечора наелектризована атмосфера клубу заледве втримувала торнадо емоцій, що ризикувало не дійти до логічного завершення. Адже після здавалося останньої пісні і вибухового бісу, ніхто й не думав розходитися. Вражені наполегливістю прихильників, музиканти вирішили порадувати їх повторним виконанням Tibet – за умови, що цього разу співатимуть всі.

Space Of Variations | MonteRay Live Stage | 16.11.2018

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmwd1fAM

Презентація альбому – це завжди знакова подія в історії кожного гурту. Приємно, коли на такій події слухач отримує змогу відкрити щось нове, зовсім несподіване, проте важливе і цінне. А вдвічі приємно відмітити те, що гурт підвищує свій рівень з кожним виступом, звучить все краще і професійніше.

Фото: Мирослав Чорнобай