Pomsta випустила новий альбом ‘Wild Lands’

Прихильникам важкої української сцени гурт Pomsta не потрібно зайвий раз представляти. За свою майже десятирічну історію гурт має значний концертний досвід. Але чого гурту дійсно не вистачало, так це справжнього, повноцінного лонгплею. І сьогодні хлопці виправили це релізом під назвою ‘Wild Land’.

Більше ніж півтора року фанатам гурту довелось чекати на цей альбом. Робота над матеріалом почалась ще навесні 2016-го. Наприкінці червня було презентовано пісню “Hot Steel” – перший сингл майбутнього релізу. Втім, робота над новим альбомом затягнулася.

У квітні 2017-го року на сторінках гурту в соцмережах з’явилось повідомлення про те, що альбом вже повністю готовий і лишилось лише попрацювати над оформленням та вибором лейблу. Одразу після цього вийшов другий сингл під назвою “Rise”. І лише наприкінці жовтня була оголошена дата презентації всього альбому, а відповідальним за видання у форматі CD став вітчизняний лейбл Nocturnus Records. Усього до альбому ввійшло 11 композицій, що на даний момент можна назвати найбільшим релізом в історії гурту.

Матеріал: Alex Solo