Pororoka презентували нову відеороботу

Український dark folk гурт Pororoka презентує нове live-відео на титульний трек “Цариця” з майбутнього альбому.

Незважаючи на назву композиції, головна роль у кліпі дісталася хлопцю – актору Кирилу Шевченкові. Разом зі своїм вірним другом, якого зіграв Іван Коваль, «цариця» сидить і чекає якихось зрушень: іноді свариться з товаришем через дрібниці, лютує та здебільшого просто нудьгує.

Так триває, допоки у звичний перебіг їхнього життя не вривається дівчина з активною позицією, яка довго шукала собі саме такого хлопця, навіть самостійно склала на нього фоторобот. Її зіграла акторка Катерина Мінковська.

Музиканти кажуть, що таким сюжетом вони хотіли показати, що поняття чоловічої й жіночої поведінки наразі все більше розмивається у суспільстві і, зокрема, в особистих стосунках.

«Усталені стереотипи руйнуються. Чимало жінок не соромиться відкрито проявляти свої наміри й робити крок першими. Натомість чоловіки охоче приміряють на себе ролі, які раніше вважалися суто жіночими. Це не є чимось поганим чи хорошим. У кожної людини свій характер, темперамент. Саме це має бути визначальним чинником у поведінці, а не нав’язані ззовні очікування. Наш головний герой, правда, дещо загрався у ролі такого собі “царюна”. Але схаменувся – залишив трон та булаву заради щирих почуттів. Вийшовши із зони комфорту, він звільнив і свого вірного друга, який нарешті став у повний зріст і відправився шукати свій шлях», – розповідає фронтвумен гурту, Світлана Сугак.

Невеличкий театральний етюд став сумісною постановкою та творчим експериментом акторів і музикантів. Зйомкою та монтажем відео займалися Андрій Бойченко та Світлана Сугак.

Нещодавно гурт презентував свій дебютний альбом, робота над яким тривала близько 2-х років. Вихід нового альбому гурту Pororoka запланований на 2020 рік. До релізу увійде 5 треків – “Цариця”, “Гірка”, “Де мене шукаєш”, “Дуйся” та “Жовтий”.

Інфо: Pororoka – український dark folk колектив, заснований у Києві у 2017 році співачкою Світланою Сугак та гітаристом Євгеном Коляда. Їх музика – це мікс трьох різних типів вокалу, гранжевої гітари, ніжної бандури, фортепіано та джембе. Поророка – назва хвилі, яка з’являється двічі на рік на річці Амазонка, коли в неї вдиваються води Атлантичного океану.