Прем’єра нового кліпу “На відстані” від гурту Обійми Дощу

14-го лютого сумно і чесно про наболіле. Музиканти з гурту Обійми Дощу презентували свій перший кліп після 9-річної перерви. Він був знятий кліпмейкером Андрієм Коротичем на нову пісню з майбутнього (третього) альбому, реліз якого планується на 2021-й рік.

Це пісня про урбаністичну самотність — відчуття ізольованості в оточенні натовпу, про відстороненість людей в сучасному соціумі, які лишаються байдужими, навіть маючи багато спільного.

Саме так про нову відеороботу розповідають самі музиканти.

Похмурий відеоряд підкріплює загальний настрій відео та ідею «спільної самоти». Бетонні мости і перекриття, спустошені приміські райони, туман та холодна вода – ці візуальні образи вдало віддзеркалюють душевний стан ліричного героя пісні.

Зведення композиції виконав британський саунд-продюсер Bruce Soord, відомий гуртом The Pineapple Thief та співпрацею з такими грандами сучасного прог-року, як Opeth, Katatonia, Riverside, Anathema та Tesseract.

Музиканти офіційно презентують відеороботу разом з новою концертною програмою на великому сольному концерті 22-го лютого на сцені київського концерт-холу MonteRay.