Прем’єра: новий проект Flame & Fireflies

Сьогодні разом із релізом дебютного кліпу на світ з’являється новий музичний проект Flame & Fireflies. Гурт, стиль якого важко піддається класифікації, випускає першу відеороботу, що тяжіє одночасно до heavy, alternative та symphonic metal.

До створення синглу “Tyrant” долучилися музиканти Dominatos, Morton та інших українських метал-команд, а ми раді представити прем’єру дебютної роботи Flame & Fireflies на Daily Metal.

Засновниками проекту є Кирило Бобошко (Aurum de Luna) та академічна скрипалька Світлана Клінкова.

«Ми обожнюємо змішувати рок та метал з іншими жанрами та стилями, а потім дивитись, що з того виходить. Як зазвучить мікс оркестрових канонів з тенденціями сучасного попу? Що станеться зі звичайною баладою, якщо додати туди трохи блюзу? Чи заграє по-новому знайомий риф, якщо продовжити його іспанськими, ірландськими, африканськими мотивами? Чи можуть в одній пісні зустрітись реп та екстрім вокал? Як щодо хіп-хопу, дабстепу, сінтвейву, пост-року, хаусу, ембієнту, фанку, фьюжену?», – діляться музиканти.

«Усе змінюється. Герби й прапори, титули та імена. Народи славлять свої землі, б’ються за свої домівки та ненавидять тиранів, що ними правлять. Змінюються лозунги й обличчя на плакатах. Натовпи виходять на вулиці. Й кожен з тих, хто вийшов, жадає змін на краще, миру і процвітання, золотих віків. І завжди знаходиться той, хто встає перед натовпом, стискає кулаки та говорить слова, у які вірять. Усе змінюється. І не змінюється нічого…», – розповідають Flame & Fireflies про ідею дебютного синглу.

До створення “Tyrant” долучилися у якості запрошених музикантів Ілля Скребньов (Dominatos), Макс Розкрут (Scream Inc.), Сергій Сершень (Morton, Korypheus) та Дмитро Кім (Morton, Korypheus).

Автори проекту зазначають, що не прагнуть створити колектив з постійним складом, а бажають об’єднати для створення продукту зусилля та таланти десятків музикантів.