Прем’єра: новий сингл Archgoat

Фінський death/black metal гурт Archgoat представляє другий сингл “Black Womb Gnosis” з альбому ‘Worship The Eternal Darkness’, який побачить світ 26-го листопада на лейблі Debemur Morti Productions.

«Через 32 роки після заснування Archgoat твердо тримаються як один з найбільш послідовних black metal гуртів. 26-го листопада Ritual Butcherer, Lord Angelslayer та Goat Aggressor випустять свій п’ятий повноформатний альбом, записаний протягом двох днів у 2021 році. ‘Worship The Eternal Darkness’ має всю тематичну єдність, таємничі знання, потойбічний гатунок та священну паскудність, які можна очікувати від цього гурту», – коментує лейбл.

До нового альбому увійдуть десять треків «синтезу окультного фінського black/death metal, жорстокого punk, первісного thrash і grindcore».

‘Worship The Eternal Darkness’ вийде на CD, касетах, вінілі та в цифровому вигляді 26-го листопада. На підтримку альбому Archgoat вирушать у європейський тур разом із норвезьким black metal гуртом Whoredom Rife та австрійським black metal гуртом Theotoxin.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!