Прем’єра: новий трек White Ward

Одеський deviant black metal гурт White Ward готує до виходу новий EP, який побачить світ 25-го червня та стане 200-м релізом французького лейблу Debemur Morti Productions. Щоб відзначити цю подію, реліз отримає назву ‘Debemur Morti’, а перша однойменна композиція з нього за участі норвезького вокаліста Lars Nedland (Borknagar, Solefald) побачила світ сьогодні.

EP ‘Debemur Morti’ складатиметься із двох треків та, за словами лейблу, стане «Мистецькими циклами від нео-джазового ambience із саксофоном, через агресію гіпнотичного сучасного black metal і, на відкриваючому “Debemur Morti”, до керованого лінією фортепіано емоційного музичного витвору, що демонструє бездоганний вокал запрошеного гостя, легендарного Lars Nedland».

Міні-альбом писався на львівській Jenny Records, київській Lipkyzvukozapys, домашніх студіях музикантів та на студії Валентина Жуленка у Києві. Зведенням та мастерингом пісень займався французький Ghostalgy Prods.

У якості фото для обкладинки EP використане фото американського фотографа Lucas DeShazer. «Ідея дуже проста: дуже часто люди – це смерть для природи. “Debemur Morti” (лат.) – “Ми – Смерть”», – пояснив лідер гурту Юрій Казарян у коментарі для Neformat.

«З найновішим релізом White Ward еволюціонують і заглиблюються все далі у чорність темного, звукового спустошення», – коментує лейбл.

Новий EP White Ward буде доступним на 10-дюймовому вінілі, digipack CD та у електронному форматі.

Передзамовлення ‘Debemur Morti’ доступне у магазині лейблу, а також на Bandcamp.

Tracklist:

  1. Debemur Morti
  2. Embers

Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!