Primordial зіграють на Metal East: Нове Коло 2020

Легендарний ірландський epic metal гурт Primordial очолить лайн-ап фестивалю Metal East: Нове Коло 2020, який з 29 по 31 травня пройде на території харківського Арт-заводу “Механіка. Інша Земля”.

Прийшов час останнього музичного анонсу на фестиваль, що відбудеться у 2020 році. Це гурт, що виражає невпинний рух колеса історії за допомогою власного унікального бренду epic metal – Primordial зі смарагдового острова Ірландії. Вже багато років вони будують поетичний та музичний монумент на честь труднощів, що спіткають нації, які живуть на тілі нашої матері Землі, а у травні 2020 року вони принесуть свої саги у Харків на фестиваль Metal East: Нове Коло.

Музичний фестиваль із багаторічною історією вже третій рік поспіль пройде у форматі триденної мистецької події. Всі імена музичної частини Metal East: Нове Коло – це цікаві та самобутні проекти світової андеграундної сцени, більшість з яких відвідують Україну вперше.

Зокрема, окрім Primordial на фестивалі зіграють Månegarm, Pagan Altar, Rippikoulu, Aeternus, Asphyx, Kampfar та ще 18 зарубіжних та українських команд. Також був анонсований ексклюзивний виступ Nokturnal Mortum, які спеціально для фестивалю підготують сет, присвячений культовому альбому ‘Lunar Poetry’.

Деталі фестивалю, повний лайн-ап та квитки