Проєкт Klinika повернувся до творчої діяльності

Doom-проєкт Klinika, що представив свій останній реліз ‘Безглузда опора сучасників Сонця’ у 2007 році, повернувся до творчої діяльності з новим синглом “Льодяні окраїни Всесвіту” та лірик-відео на нього.

Doom-проєкт Klinika складається з двох авторів — Антона Шарова, який пише тексти, та Олексія Катрука, який пише музику і також є учасником київського progressive rock гурту Обійми Дощу.

20-го грудня проєкт представив новий сингл “Льодяні окраїни Всесвіту”, а наступного дня – відео на нього.

В основі лірик-відео на новий сингл Klinika – локації з гри-шутера Metro Exodus.

«Я довго шукав, який відеоряд найбільш підійшов би для пісні. І ось ця гра підійшла якнайкраще. Я уявляв, як дрон літає і веде зйомку мертвого міста, а на екрані з’являється текст послання людини, яка стала свідком цієї останньої війни. Далі за текстом герой просинається. Але оскільки це формат лірик-відео, то у відео немає конкретного сюжету, воно скоріш є ілюстрацією до пісні», – розповідає Олексій Катрук.

Антон Шаров додає, що текст пісні “Льодяні окраїни Всесвіту” був написаний у 2002-2003 і розповідає про кошмарний сон: «Немов ти йдеш і бачиш знайомі місця після війни, руїни, присипані снігом. Ти прокидаєшся. Гілка розбила скло. Війни немає, це лише сон. Бачиш зоряне нічне небо. Думаєш про безглуздість того, що відбувається, про лицемірство війни. Коли я писав цей текст, мені не вірилося, що це може відбуватися у нас».

Зараз Klinika готують до виходу ще один сингл, який обіцяють представити на початку року. У майбутніх планах проєкту – реліз альбому, робота над яким ще триває.

Сингл “Льодяні окраїни Всесвіту” доступний на всіх стрімінгових платформах.