Ravenblood випустив альбом ‘The Limit of Perfection’

Закарпатський проєкт Ravenblood, що створює dungeon synth з елементами atmospheric black metal, випустив на початку року третій повноформатний альбом ‘The Limit of Perfection’. Реліз, до створення якого долучилися Маріанна Лаба (Полинове Поле) і Олексій Крилов (Лють, Ancient Voice), побачив світ у електронному форматі та у вигляді лімітованих авторських боксів.

Проєкт Ravenblood був створений наприкінці 2014-го року Василем Сеневичем в селі Липча біля закарпатського міста Хуст. Тематика творчості проєкту стосується природи, закарпатських легенд та переказів, народних вірувань, а також, за словами автора, має іноді досить філософський підтекст.

Альбом ‘The Limit Of Perfection’ побачив світ у середині січня 2021-го року та став третьою повноформатною роботою Ravenblood після релізів ‘Легенди Марамороша’ (2016) і ‘Одвічна Журба’ (2017), а також спліту ‘Клітка Для Вітру’ (2017) з проєктом Ancient Voice.

«Майже три роки очікувань не пройшли дарма, і реліз все ж таки отримав право на життя. Даний альбом став більш зрілим, обдуманим та зваженим, адже на його створення пішло чимало часу, що і вплинуло на формування більш серйозного підходу до музики», – коментує автор.

До створення ‘The Limit Of Perfection’, окрім Василя Сеневича, долучилися також автор проєктів Ancient Voice і Лють Олексій Крилов (зведення, гостьовий вокал), дружина Олексія Яна Крилова (гостьовий вокал) та вокалістка гурту Полинове Поле, солістка Львівської обласної філармонії та Будинку органної та камерної музики Маріанна Лаба.