RED в Києві: рок – це щирість

10 жовтня українську столицю накрило хвилею пристрасті, драйву та несподіваного позитиву, що не часто помітиш на рок-концертах. Американський гурт Red знову повернуся до своїх прихильників із захопливою програмою, що складалася з безмежжя улюблених хітів. Цей концерт впевнено можна назвати бомбою сповільненої дії, від вибуху якої всім присутнім було гаряче ще кілька днів потому.

Ще задовго до самого виступу біля клубу збиралися прихильники. Їх не зупиняв ні холод, ні зачинені двері, ні похмурі охоронці. А щойно вхід було відкрито, оминаючи гардеробну, з верхнім одягом у руках, очікувальники прожогом кинулися за червоними стрічками, що давали право потрапити на такий бажаний виступ. На сцені інтригуюче вивищувалася накрита чорною тканиною барабанна установка, що займала майже весь простір, та стояло кілька мікрофонів.

Рокери привезли з собою шикарний розігрів із UK – гурт All Dead All Dead. Хлопці швидко знайшли спільну мову з українською публікою, завоювавши симпатії своєю безпосередністю, неординарним стилем виконання та щирим «Дякую» за оплески по закінченні виступу.

Перший яскравий сплеск емоцій відбувся, коли чорну тканину було знято і всі побачили лого з літерами на білому фоні. А заставку на широкому екрані фани миттєво почали фотографувати на власні гаджети, хтось навіть зауважив: «Ну все, тепер це буде у кожного в Instagram».

Хочеться відмітити і всю групу техпідтримки гурту, менеджмент та організаторів. Ці люди просто таки випромінювали безмежний позитив, завзятість та щирість. Виникало бажання потиснути кожному руку та подякувати за те, з якою відповідальністю вони ставляться до своєї роботи.

Red з’явилися на сцені вже після дев’ятої, оскільки роботи по налаштуванню інструментів були досить тривалими. Проте цей факт зовсім не засмутив прихильників. Зустріч була неймовірно теплою. Вокаліст Michael Barnes  осяяв присутніх посмішкою і впродовж всього виступу багато говорив з прихильниками, намагаючись почути думку кожного та розповісти цікаві факти про себе і своїх колег з гурту.

RED | 'Atlas | 10.10.18

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHskKF1wFJ

Саме цитату з пісні “Pieces”: «Then I see your face I know I’m finally yours I find everything I thought I lost before» можна вважати девізом вечора. Адже кожен зміг віднайти втрачені сенси, забуті емоції, нові горизонти та, власне, найголовніше – свободу самовираження, бо рок – це щирість. Цю композицію було виконано acapella, і звучала вона надзвичайно проникливо, даючи можливість поринути у власні думки та очистити душу від зайвого.

Найважливішою обіцянкою вечора було повернення рокерів до української столиці наступного року. Знявши статистику з залу, дізнавшись, хто тут вперше, а хто ні, вокаліст запевнив, що гурт зробить все можливе для того, щоб повертатись сюди знову і знову, оскільки від прихильників відчувається шалена підтримка, а це саме те, заради чого варто працювати.

Фінальним акордом від гурту було божевільне барабанне соло, яке з подивом та непідробною емоцією оцінив і сам Michael. А також композиція про нескореність “Unstoppable” як свідчення того, що кожна людина може бути непереможною,  якщо знатиме свої сильні і слабкі сторони.

Red завдали жару, тому чекатимемо на продовження історії вже у 2019!

Текст: Ольга Нікітіна
Фото: Олексій Тішевський