RED везуть до Києва новий альбом

У 2019 гурт RED вирішив стати повністю незалежним від лейблів. Колектив заручився підтримкою прихильників, щоб видавати нову музику, і вже восени 2019 вийшов EP ‘The Evening Hate’, а весною 2020 світ побачить новий альбом. Його ми й почуємо на концерті в Києві 16-го травня у клубі Bel Etage.

Гурт RED увірвався на музичну сцену з синглом “Breathe Into Me” та альбомом ‘End Of Silence’ (2006), які обидва набули золотий статус, а сама платівка мала відразу три сингли, що опинилися на різних позиціях чарту мейнстрім-року від Billboard. Непогано для дебюту! Уже тоді критики порівнювали RED із такими гуртами як Linkin Park, Breaking Benjamin та Chevelle. Роки йшли, і гурт збудував успішну кар’єру, що виходить за межі виключно музики. Своєю тяжкою працею вони досягли глибокого емоційного зв’язку з прихильниками у всьому світі; понад 20 із їх синглів досягли перших щаблів чартів, а альбоми розійшлися накладом у три мільйони.

Після того, як дебютний альбом гурту номінували на Ґреммі, колективу доводилося тримати високу планку. У 2009 році RED повернулися з платівкою ‘Innocence and Instinct’, на яку музикантів надихнула “Божественна комедія” Данте Аліґ’єрі, а саме частина “Пекло”. Поштовхом до написання альбому також стала аварія, у яку гурт потрапив у турі 2007 року. Одним із треків ‘Innocence and Instinct’ є кавер на пісню “Ordinary World” гурту Duran Duran. Наступна платівка ‘Until We Have Faces’ (2011) дебютувала на другому місці чарту Billboard, а трек “Start Again” став найкращою рок-композицією за версією Gospel Music Association (GMA).

Випустивши після цього ще три альбоми, гурт вирішив порвати стосунки з лейблами. Ще на початку 2019 гурт оголосив, що наступну платівку вони видадуть своїми силами, і вже в червні вийшов їх перший незалежний трек. Концертний сезон 2019 року RED закінчили американським туром зі шведським метал-гуртом In Flames. А наступний рік для гурту RED почнеться з виходу нового матеріалу та туру, в рамках якого вони й заїдуть у Київ.

Квитки у продажу з 23 грудня за посиланням: https://concert.ua/uk/event/red
Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/938966363163487