Прем’єра: новий кліп Рай Із Твоїх Снів

Львівський lyrical folk metal гурт Рай Із Твоїх Снів виходить із тривалої творчої паузи та представляє відео на нову композицію “Пісня гір” – який, до того ж, є першим кліпом в історії колективу.

Гурт Рай Із Твоїх Снів був неактивним майже рік. Причина паузи проста і доволі розповсюджена – за словами учасників команди, в них вичерпався ентузіазм та натхнення до роботи, і необхідно було поновити «творчий запал».

«Саме повернення відбулось дещо спонтанно: після року тиші ми з Віктором випадково зустрілись на вулиці та й вирішили зустрітись, поговорити, оскільки давно не бачились. І вже під час розмови випливла ідея продовження діяльності колективу», – розповідає клавішник гурту Андрій Дивозор.

Робота над “Піснею гір” відбувалася в домашніх умовах виключно силами гурту. Всі вокали, електрогітари, акустичну гітару, сопілки і окремі клавішні партії записав вокаліст гурту Lucifer Tranquillus (Віктор Добко) у своїй домашній студії. Клавішні були традиційно спродюсовані Дивозором також в домашніх умовах. З роботою над треком і відео допомагали й колишні учасники Рай Із Твоїх Снів – Ігор Гринів та Сергій Сухораба. Зведенням та мастерингом займався Віктор Добко.

Зйомки відео відбувалися у Львові на Кайзервальді (парк Знесіння) та у Карпатах неподалік Мертвого озера і на водоспаді Кам’янка.

“Пісня гір” увійде до наступного альбому гурту, випуск якого запланований на 2021
рік, і, за словами музикантів, є найшвидшою з його композицій. Також у планах колективу – зйомки відео на ще одну пісню із майбутнього релізу.