Robustfellow випустили семплер 2020 року

Київський лейбл Robustfellow Prods. представив вже шосту за рахунком щорічну збірку, що цього року складається із треків 42 гуртів з 7 країн світу. У збірнику, що містить 13 ексклюзивних прем’єр композицій, представлені виконавці, що грають у різних, переважно експериментальних напрямках важкої музики.

Електронна версія ‘Robustfellow Sampler 2020’ доступна для безкоштовного завантаження на Bandcamp та триває майже три години. Також була видана фізична версія збірки, що складається з 16 треків загальною тривалістю у 74 хвилини. CD можна отримати бонусом до будь-якого замовлення у Robust Shop.

«У 2015-2017 на Robustfellow Prods. вийшла трилогія знакових збірок ‘Electric Funeral Cafe’, які були зібрані в бокс. Гурти активно підтримували видання збірки та могли по собівартості взяти певну кількість копій, – розповідають засновники лейблу. – Нам сподобалася ця традиція підбивати підсумки в кінці року та відкривати нові імена. Отже логічним продовженням став ‘Robustfellow Sampler’. На цю мить – з 2018 року – вже вийшло три семплери».