Rock School Ukraine і Благодійний Фонд “СВОЇ” запустили проект для боротьби з COVID-19

Благодійний проект “We Are The World” створено для термінового збору коштів на закупку необхідного обладнання та противірусного захисту для державних медичних закладів України для подолання епідемії COVID-19.

На даний момент волонтери Благодійного Фонду “СВОЇ”, вже закупили та передали в медичні заклади захисні засоби та обладнання на суму більш ніж один мільйон гривень. Допомогу отримали медичні заклади, що страждають від нестачі фінансування найбільше, та першими звернулись до фонду про допомогу. Серед них: Київська Клінічна Лікарня №17, Протиепідемічна Амбулаторія м. Ірпінь, Онкологічний Хоспіс на Верховинній, Хотинська Районна Лікарня. 

Медичні ліжка, стерилізатори, кисневі концентратори, дезінфекційні засоби, захисні костюми, респіратори, маски та перчатки постійно закупаються та офіційно передаються на баланс із відповідним документальним оформленням. Про останні закупки можна прочитати на сторінці Лесі Літвінової.

Але список першочергових покупок значно більший ніж зараз може оплатити фонд. Тому у мережі музичних шкіл Rock School Ukraine з’явилась ідея залучити до проекту підтримки лікарень кожного небайдужого.

Перш за все, Rock School Ukraine пропонує відомим музикантам стати на деякий час зірковими викладачами з музики та на волонтерських засадах провести одне індивідуальне заняття із кожним, хто сплатить благодійний внесок 500 грн. на рахунок БФ “СВОЇ”. Проект буде тривати до завершення карантину, кожен музикант буде сам вирішувати, скільки занять загалом він готовий провести.

“Програмну інфраструктуру”, консультацію та супровід учнів, так само на волонтерських засадах буде здійснювати Rock School Ukraine. Процес запису на заняття максимально простий та автоматизований. Все, що потрібно учню – вибрати музиканта та натиснути кнопку “записатись” на сторінці проекту.

Інформація для музикантів:

Все, що потрібно музиканту, щоб долучитись до проекту – написати sms або у будь-який месенджер (Viber, WhatsApp, Telegram) на цей номер: +380637470792 (Володимир).

Перед запуском музикант має вказати зручні для проведення онлайн-занять години. Заняття будуть відбуватись через особистий кабінет учня на сайті rockschool.ua, таким чином особисті номери та інша контактна інформація музиканта не будуть розголошені. 

Кожного тижня організатори планують оновлювати список музикантів-учасників. Таким чином музикантам потрібно знайти всього декілька вільних годин у своєму “карантинному графіку” і “передати естафету” наступним учасникам.

Як зазначають організатори, головна ідея проекту полягає в тому, щоб дати можливість пересічним людям долучитись до вирішення глобальної проблеми, створити тренд на благодійність та стимулювати проактивну позицію у молодого покоління.