Roll Models презентують альбом в ‘Atlas за підтримки британської команди

Український поп-панк гурт Roll Models закінчує роботу над новим альбомом ‘Vital Signs’. Вони презентують його на спільному спліт-концерті з британською командою All Dead, All Dead 4-го квітня в клубі ‘Atlas.

«Цього разу ми відійшли від альбомних концепцій. Зміна настрою в кожній наступній пісні прямопропорційна постійній зміні настрою в житті кожного з нас. Ці сім треків – твій внутрішній борець з системою щотижня. День у день. Став на repeat».

Музиканти стверджують, що за звучанням цей альбом буде важчим, ніж їх попередня творчість.

«Таких Roll Models не чули навіть самі Roll Models! Ми пішли на найсміливіші експерименти і реалізували найбожевільніші ідеї», – кажуть вони.

Молода, але перспективна британська група All Dead, All Dead на батьківщині в Британії стрімко набирає популярність. Українській публіці хлопці також відомі – вони вже прилітали до Києва і виступали в клубі ‘Atlas разом з відомою американською командою RED.

Roll Models грають в стилі поп-панк. Вони неодноразово виступали на головних сценах топових фестивалів Файне Місто, Zaxidfest, Схід-рок, Woodstock, Respublica Fest та інших. Давали спільні концерти з Placebo, Gerard Way (ex-My Chemical Romance), Zebrahead.