Rotting Christ привезуть до України новий альбом

Титани світової метал-сцени з 30-ти річною історією Rotting Christ відправляються в тур Україною з новим альбомом ‘The Heretics’. Легендарні греки зіграють концерти у Львові, Києві та Харкові.

Rotting Christ – гурт, який вже давно закарбував своє місце на алеї слави екстремального металу, проте залишається відданим своїм фанатам та музиці і не слідує комерційним тенденціям. Греки зробили значний внесок у розвиток метал-сцени та стабільно потрапляють у рейтинги найбільш вражаючих лайв-гуртів у black metal.

Альбом ‘The Heretics’ відкриває зовсім новий розділ у творчості гурту, це – війна за серця та розуми людей. Брати Толіси віднайшли ідеальний баланс класичного стилю гурту з унікальними рифами та ритмами із новими елементами – такими як григоріанські співи та сатанинські проповіді, підкріплені гіптотичним black metal другої хвилі,  або оперний бек-вокал у треці “Vetry Zlye” та металевий марш у треці “Raven”, написаного за мотивами містичного вірша Едгара Аллана По.

«Я люблю жити міфами. Міфи створюють мрії, а без мрій ми ніщо, тому я продовжуватиму до кінця. Поки живемо, ми будемо займатись музикою і нести гасло “Non Serviam”», – каже Сакіс Толіс.

Фани Rotting Christ підтвердять, що кожен концерт греків – це шоу вищого ґатунку завдяки неймовірній енергетиці та майстерності учасників гурту, очолюваних незмінним лідером Сакісом Толісом.

13 вересня у Львові, 14 вересня у Києві та 15 вересня у Харкові елліни виступлять на підтримку нового альбому ‘The Heretics’, з яким гурт наразі розносить вщент концертні майданчики світу. Не пропустіть шоу провідних представників металу, які обрушать на слухачів шквал із нестримних рифів та громоподібних ударних!
Альбом ‘The Heretics’ вийшов на лейблі Season of Mist.