Rotting Christ привезуть до України новий альбом

Титани світової метал-сцени з 30-ти річною історією Rotting Christ відправляються в тур Україною з новим альбомом ‘The Heretics’. Легендарні греки зіграють концерти у Львові, Києві та Харкові.

Rotting Christ – гурт, який вже давно закарбував своє місце на алеї слави екстремального металу, проте залишається відданим своїм фанатам та музиці і не слідує комерційним тенденціям. Греки зробили значний внесок у розвиток метал-сцени та стабільно потрапляють у рейтинги найбільш вражаючих лайв-гуртів у black metal.

Альбом ‘The Heretics’ відкриває зовсім новий розділ у творчості гурту, це – війна за серця та розуми людей. Брати Толіси віднайшли ідеальний баланс класичного стилю гурту з унікальними рифами та ритмами із новими елементами – такими як григоріанські співи та сатанинські проповіді, підкріплені гіптотичним black metal другої хвилі,  або оперний бек-вокал у треці “Vetry Zlye” та металевий марш у треці “Raven”, написаного за мотивами містичного вірша Едгара Аллана По.

«Я люблю жити міфами. Міфи створюють мрії, а без мрій ми ніщо, тому я продовжуватиму до кінця. Поки живемо, ми будемо займатись музикою і нести гасло “Non Serviam”», – каже Сакіс Толіс.

Фани Rotting Christ підтвердять, що кожен концерт греків – це шоу вищого ґатунку завдяки неймовірній енергетиці та майстерності учасників гурту, очолюваних незмінним лідером Сакісом Толісом.

13 вересня у Львові, 14 вересня у Києві та 15 вересня у Харкові елліни виступлять на підтримку нового альбому ‘The Heretics’, з яким гурт наразі розносить вщент концертні майданчики світу. Не пропустіть шоу провідних представників металу, які обрушать на слухачів шквал із нестримних рифів та громоподібних ударних!