Sanatana представили новий кліп про вогонь змін

Харківський Vedic-ethnic проєкт Sanatana, створений Jurgis’ом (Юрій Капінус) та Maha Shakti (Марія Капінус) представив кліп на сингл “Tyaga”, що увійде до нового альбому ‘VAIRĀGYA’. Режисером відео став Владислав Munruthel (Solaris Video).

Слово “Tyaga” у перекладі з санскриту в залежності від контексту означає “жертва”, “зречення”, “відмова від чогось”.

«Всі ми чимось жертвуємо заради досягнення бажаного і охоче залишаємо колишні способи дій, звички, якщо вони більше не працюють. Щоб щось нове взяти і застосувати, потрібно залишити те, що заважає, враховуючи попередній досвід. Це боляче і не завжди просто, тому доводиться проходити через вогонь змін», – коментують музиканти.

За їх словами, у тексті, музиці та кліпі вони відобразили кілька смислових шарів, які містить в собі сингл “Tyaga”.

«Це були дуже-дуже складні зйомки: спека +40 та попіл. Так-так, саме гори попелу, який був всюди, навіть всередині оптики! Але, попри складнощі і завдяки гарній командній роботі, все це не просто відбулося, а ще й дало такий чудовий результат», – розповідає режисер Владислав Munruthel.

Альбом ‘VAIRĀGYA’ побачить світ, за планами гурту, цієї весни та стане другим повноформатним релізом Sanatana після подвійної роботи ‘Brahmavidya’, що вийшла у 2017.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.