Scarleth випустили альбом ‘Vortex’

Третій повноформатний альбом київського modern melodic metal гурту Scarleth побачив світ сьогодні, 15-го листопада на італійському лейблі Rockshots Records.

Концертна презентація релізу відбудеться завтра у MonteRay Live Stage.

До альбому увійшло 11 треків. Один із них (“Остання Зоря”) – україномовний, а у записі композиції “Pain Is My Name” взяв участь гітарист Within Temptation – Ruud Jolie.

«Стиль гурту постійно розширюється і являє собою вражаючу суміш багатьох мелодійних жанрів – від power, folk, doom та gothic metal до modern/progressive metal», – коментує лейбл.

19-го жовтня був випущений перший сингл з альбому “Feel The Heat” та відео на нього.

Звуком альбому займався Макс Мортон«Звук вийшов потужним і по-справжньому важким, при цьому кожен інструмент прекрасно чутно, і для кожного є місце», – нещодавно писав Droll у рецензії на цей реліз на DM.

Альбом доступний на стрімінгових сервісах та у вигляді фізичного jewel case з 8-сторінковим буклетом (замовити диск можна особисто у гурту).

Концертна презентація альбому ‘Vortex’ відбудеться завтра, 16-го листопада, у MonteRay Live Stage. Спеціальними гостями концерту стануть гурти Mysterya та Interiia.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/433041204226239