Septa випустили четвертий альбом – за мотивами міфів про Ґолема

‘Bitten by the Serpent of the Kingdom of the Spirit’ побачив світ сьогодні, 22-го листопада. Концертна презентація нового альбому Septa пройде 30-го листопада в одеському More Music Club.

«Гурт відомий тим, що зміщує свій жанровий фокус на кожному новому релізі. Цього разу Septa повністю пішли шляхом прогу, підживлюючи свою нову музику натхненням таких гуртів, як Tool, Mastodon, Opeth та Oceansize», – йдеться у прес-релізі.

Альбом створений за мотивами роману “Ґолем” Густава Мейрінка та німецького втраченого фільму “The Monster of Fate“. Вся історія обертається довкола єврейських міфів про големів і відображає концепти вільної волі та збереження життя.

«У музичному плані альбом спрямований на більш театральне звучання, яке поєднує впливи progressive metal з прийомами бродвейського музичного стилю, з аранжуваннями, орієнтованими на вокал, що підкреслює розповідь та кінематографічну естетику. ‘BBTSOTKOTS’ – це дорога, якою варто проїхати багато разів, намагаючись розшифрувати заховану у ліриці історію».

Музиканти зазначають, що альбом може стати несподіванкою для тих, хто знає Septa за їхнім mathcore релізом ‘Destroyer’, але все ж йому є багато чого запропонувати шанувальникам більш важкої музики.

Зведенням та мастерингом всіх треків альбом займався Lewis Johns, який раніше працював з такими гуртами, як Rolo Tomassi, Employed To Serve та Funeral For A Friend, випущеними на Venona Records.

Альбом доступний на стрімінгових сервісах.