Setoml випустили дебютний альбом

Київський melodic black metal проект Setoml, заснований Антоном Семененком (Luna) та Сергієм Кривов’язом (I Miss My Death) 24-го квітня представив дебютний альбом ‘Reincarnation’.

“Setoml” – це давня назва однієї з річок, яка протікала на Оболоні і впадала в Почайну в Києві. Річка Сетомль згадується в стародавніх літописах XI-XII століть. Вона була настільки глибокою, що в ній потонула частина печенізького війська, розбитого у 1036-му році Ярославом Мудрим.

Лірика дебютного альбому ‘Reincarnation’ присвячена поєднанню природи з містичним світоглядом людської уяви. Кожен з восьми треків розкриває єдину концепцію, а саме реінкарнацію душі після смерті, символом якої є нічний метелик. Майже всі народи світу представляють метелика як символ безсмертя. За віруваннями, дух померлої людини реінкарнує в цих нічних істот і мандрує в нескінченних просторах, немов в іншому світі.

Setoml – київський melodic black metal проект з елементами death/doom metal. Гурт був сформований у 2018-у році двома музикантами: Антоном Семененком (відомий за symphonic funeral doom/death metal проектом Luna) і Сергієм Кривов’язом (засновник, вокаліст і гітарист symphonic metal гурту I Miss My Death). Антон є композитором всіх пісень. Вокал і тексти були створені Сергієм.