Severoth випустив альбом ‘Всесвіт’

20-го листопада п’ятий студійний альбом atmospheric black metal проєкту Severoth під назвою ‘Всесвіт’ побачив світ у електронному форматі. Фізична версія релізу вийде на італійському лейблі Avantgarde Music на початку 2021.

Автор one-man band проєкту Ілля Рафальський, більш відомий як Severoth, каже, що цей альбом продовжує подорож крізь зорі, що відображає його думки та життєві події:

«Severoth – це мій особистий проєкт, який я використовую, щоб передати свої думки та почуття. Коли два роки тому розпочиналася робота над новим матеріалом, я хотів зробити щось яскраве, щось, що надихало би людей і сповнювало їх енергією. Але протягом двох років, які знадобилися мені, щоб закінчити роботу, багато подій відбулося у моєму житті… і не всі з них були позитивними. Таким чином, фінальна версія альбому має різні відтінки – від чорного до білого, як і саме життя. Я просто дам можливість кожному почути ці відтінки для себе».

Композиція “Порожнеча” містить вірші Василя Стуса.

Робота над ‘Всесвітом’ по більшій частині була проведена самим автором на домашній студії Nordlys Home Studio у Дніпрі, а барабани були записані на Divine Records у Кривому Розі. Над обкладинкою релізу працювала дружина музиканта, Юлія, якій належить авторство всіх обкладинок Severoth, починаючи з 2013 року.