Ше.Fest мандрує країною

Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest цього року має широку географію та події у багатьох містах. Зокрема, команда вже відвідала Ірпінь, Броварі, та Одесу, а в планах ще подія у Первомайську – і, звісно, основний фестиваль Ше.Fest у Моринцях.

Події по містам проходять за участі постійних та запрошених митців фестивалю, в тому числі – гуртів Шпилясті кобзарі та ТЕЛЬНЮК: Сестри. Усі заходи відбуваються з вільним входом.

Проєкт “Ше.Fest мандрує країною” відбувається напередодні всеукраїнського фестивалю Ше.Fest, який стартує на батьківщині Тараса Шевченка, у Моринцях, 21-22 серпня.

«21-22 серпня ми запалимо романтичні зірки над кобзаревою землею, адже цього року тема фестивалю – кохання. Гаслом стануть слова з вірша Тараса Шевченка: “Кохайтеся, чорнобриві!” Цього року ми будемо вже всьоме збирати українців на батьківщині Тараса Шевченка, в селі Моринці Черкаської області. У 2020 ми не змогли провести фестиваль через локдаун, тому цьогоріч будемо творити свято з подвійною енергією», – коментують організатори.

Цьогоріч окрім стандартної музичної сцени на фестивалі обіцяють організувати ніч акустичної музики. Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці та гурти. Традиційно буде проведений поетичний батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю.

На фестивалі діятимуть дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко, проходитимуть майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації та handmade.

Любителі театральної сцени зможуть побачити прем’єру вистави “Шевченко. Остання любов” драматургині та режисерки Ольги Анненко. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.

Продовжиться започаткована нещодавно традиція командних змагань Ше.Games. Додасться 4 нові локації – Фольк-сцена, Прес-центр, Територія майстер-класів та Грін-рум.

Вхід на фестиваль у Моринцях також безкоштовний, фестиваль – безалкогольний.

Офіційна сторінка фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/she.fest

Фото з офіційної сторінки фестивалю на Facebook


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!