Що очікує фестивальників на «Файне Місто» 2018 року

З 19 по 22 липня у Тернополі пройде один з наймасштабніший українських фестивалів – Файне Містo. У 2018-му головними хедлайнерами опен-ейру стануть: The Rasmus, Oomph!, Adept, To The Rats and Wolves, Beissoul&Einius та інші. 

Файне Місто у 2018-му році – це не просто музичний фестиваль, це в прямому сенсі Місто Вільних Людей, з власною архітектурою, громадянами, законами та органами місцевого врядування. При вході на фестиваль кожен мешканець міста отримає паспорт «Файної Людини», який зможе зареєструвати, звернувшись у місцевий РАГС на фестивалі. Також тут можна легалізувати свій сімейний стан незалежно від раси, віросповідання, статі, освіти та кольору волосся.

За шість років Файне Місто перетворилось із маленького селища на великий мегаполіс відпочинку, розваг і дозвілля. Цього року Файне Місто буде розділене на мікрорайони, кожен з яких матиме унікальні визначні місця та архітектуру.

Кожна сцена буде знаходитись у своєму мікрорайоні:

– Main Stage в Старому Місті;
– Dark Stage в Промзоні;
– Light Stage в Чайна Тауні.

Крім сцен ключовими локаціями є:

– Файний Біч: UFO Stage, басейни, пляж, лаундж-зона, спорт зона, атракціони;
– Централ Парк: амфітеатр, бібліотека, лаундж-зона;
– Площа Ринок: хендмейд-ярмарок та вулична їжа;
– Беверлі-Хілз – платне наметове містечко;
– Сайлент-Хіл – безкоштовне наметове містечко;

Регі Сцена стане головним фестивальним Храмом, де кожен мешканець зможе зануритись у світ любові, миру і добра.

Окрім вищезазначеного, серед послуг: велопрокат, кінотеатр, літературна сцена, лекторії, вуличний театр, дитяча та ігрова зони, караоке, майстер-класи та навіть салон краси.

Файне Місто – єдиний український фестиваль, що входить в асоціацію європейських фестивалів і займає передові місця в списку кращих літніх оупен-ейрів країни, на який з нетерпінням очікують цілий рік тисячі фестивальників.

Файне Місто було визнано кращим музичним фестивалем 2017 року в Україні за версією читачів музичного онлайн-журналу Karabas Live.

Детальніше з програмою Файного Mіста можна ознайомитися на сайті фестивалю: http://fainemisto.com.ua/