Shining, Týr та інші: 7 грудня у Києві відбудеться Oskorei. Midvinter Festival IX

7 грудня у Києві вдевяте відбудеться велике зимове полювання – Oskorei. Midvinter Festival IX. Головний зимовий метал-фестиваль завжди тішить прихильників переліком гуртів, які беруть у ньому участь. І цей рік – не виключення.

Велике полювання цьогоріч очолить гурт Shining, чия деструктивна енергія зробила його легендою депресивної музики. Однак це – лише вершина айсбергу.

Ще один гурт, який за вагомістю не поступається ShiningTýr, уродженці Фарерських островів, які неодноразово виступали на сценах великих європейських та заокеанських фестивалів. На Oskorei. Midvinter Festival IX  Týr представлять альбом Hel, що вийшов 8 березня цього року на Metal Blade Records.

У лайн-апі фестивалю також і Finsterforst, гості із німецького Чорнолісся. Finsterforst також презентують свій крайній альбом – Zerfall, який вийшов на Napalm Records у серпні цього року.

Ще одні учасники – Stryvigor, один із найпомітніших та – вже цілком заслужено – найбільш цікавих гуртів на українській atmospheric black metal сцені останніх років.

Також у переліку гуртів, що виступлять на Oskorei. Midvinter Festival IX і чернігівський гурт Natural Spirit, який не потребує особливого представлення українській публіці, і Martyrium, melodic black metal команда з Мальти.

Oskorei. Midvinter Festival IX відбудеться 7 грудня у клубі Bingo. Початок о 16:00.

Офіційна зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/2372436149678738