Sinoptik заспівають для тих, хто не чує

Восени 2019 року Sinoptik вирушають у всеукраїнський тур “Я чую – я живу”, який має на меті допомогти дітям з вадами слуху. В рамках туру гурт презентує свiй п’ятий студiйний альбом, запис якого наразi триває.

«Сьогодні в Україні більше мільйона людей мають вади слуху, а більше ста тисяч – діагноз “глухота”. З кожної тисячі новонароджених в 2-3 дітей виявляють слухові вади, які можливо діагностувати за наявності необхідного обладнання. Виявлення та лікування цієї проблеми в немовлят дозволяє мінімізувати або навіть повністю усунути подальше відставання дитини в мовному та слуховому розвитку. На жаль, сьогодні навіть не всі обласні лікарні України мають необхідне для цього діагностичне обладнання. В усьому світі люди з вадами слуху не мають обмежень або труднощів у повсякденному спілкуванні, навчанні та творчості завдяки вчасній діагностиці та лікуванню. 

Розуміючи, яку роль слух відіграє в формуванні особистості кожного з нас, Sinoptik хочуть допомогти почути світ навколо тим, хто цього потребує. Перш за все, це стосується новонароджених дітей, які мають шанс жити повноцінним життям, отримавши своєчасну допомогу. Люди, які присвячують себе створенню та виконанню музики, не можуть навіть уявити життя в світі без звуків», – розповідають музиканти.

Sinoptik спільно з Українською біржею благодійності (ubb.org.ua) має на меті:

  • звернути увагу суспільства на існуючу проблему і залучити якнайбільше небайдужих людей;
  • спрямувати частину прибутку від туру на закупівлю необхідного обладнання для скринінгу.

Всеукраїнський тур “Я чую – я живу” стартує 20 вересня виступом в Дніпрі, а завершиться 30 листопада великим сольним концертом в столичному Caribbean Club Concert Hall. Концерти пройдуть в 20 найбільших містах країни.

Сторiнка благодiйного проекту: https://ubb.org.ua/project/5071
Квитки на концерти: https://concert.ua/uk/event/sinoptik