Smog представили сингл про Збройні Сили України

Овруцький death metal гурт Smog представив сингл “Збройні Сили України”, що вийшов 22-го вересня у рамках проєкту “Так Працює Пам’ять”, присвяченому Дані Дідіку.

«В 2014 році Україна зіткнулася зі збройною агресією Російської Федерації. І “руській мір” почав забирати життя українців не тільки на фронті, а і по всій Україні. Так в 2015 році в Харкові на Ході Гідності було скоєно теракт, який забрав життя чотирьох людей. Наймолодшому було 15 років, його звати Даня Дідік, і ми не можемо дозволити стерти пам’ять про нього. Україна була, Україні є і Україна буде саме такою, якою її любив і за яку помер Даня Дідік», – коментують музиканти.

“Так Працює Пам’ять” – мистецький музичний, міжавторський проєкт, який розпочав Руслан Горовий у 2019, присвячений пам’яті Дані Дідіка і всім, хто віддав життя за незалежність України. Нові пісні додаються до плейлиста щотижня, наразі свої композиції присвятили Дані Дідіку більше сотні гуртів.

Гурт Smog розпочав свою діяльність у 2019, у 2020 випустив дебютний альбом ‘The Favorite Songs of Death’, а у 2021 додав до музики фолкового звучання, бандуру і тексти українською, і вже випустив кільки синглів.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!