Сокира Перуна випустили кліп “Відчуй Силу”

Гурт Сокира Перуна 29-го лютого представив кліп на композицію “Відчуй Силу”. Над створенням відео працював Владислав Munruthel (Solaris Video), а до кадру потрапили музиканти та діячі харківської важкої сцени.

Трек “Відчуй Силу” вперше побачив світ у 2010 році, на 5-му студійному альбомі гурту ‘Invictus’. У січні 2020 трек отримав нове звучання: він був повністю перезаписаний, перезведений та перемастерений на київській студії RedHome Studio.

За словами лідера гурту Арсенія Білодуба, нова версія треку отримала абсолютно новий підхід до запису та вокалу.

Відео на композицію “Відчуй Силу” створив відомий харківський режисер та музикант Владислав Munruthel (Solaris Video), а у центрі сюжету опинився харківський тату-салон Black FLAG Tattoo.

«Хотілося зробити відео трохи вінтажним, тому було прийнято рішення знімати в монохромі – але знімати так одразу, а не робити чорно-білим на етапі постпродакшену. Таким чином, кольори не відволікали, і можна було краще контролювати світло в кадрі, – розповів режисер. – Щоб отримати вінтажну картинку, весь кліп знімали радянським об’єктивом Юпітер 37а. Це повна копія Carl Zeiss Sonnar».