Sonata Arctica їдуть до Києва

7-го квітня 2021 фінський power metal гурт Sonata Arctica завітає до Києва, щоб зіграти свій перший український концерт у клубі ‘Atlas.

Заснований у 1996 році в містечку Кемі, гурт, який тоді ще мав назву Tricky Beans, надихався Queen та грав хард-рок. Власне, вплив культової британської команди відчутний і в сучасному звучанні гурту: незмінний фронтмен Tony Kakko не раз зізнавався в цьому в інтерв’ю.

Sonata Arctica з’явилися на світ за кілька років, а з новою назвою стартували й кардинальні зміни музичного напрямку. Фіни врешті знаходять своє та видають потужний symphonic power metal, огорнувши його клавішними та характерним ритмом. А Tony сповна розкриває свій особливий стиль вокалу – суміш тенору та фальцету.

А далі понеслося. Контракти від впливових лейблів, верхівки чартів, підкорення США, Японії, Китаю, Австралії та Канади, тури разом із Nightwish, Iron Maiden, Gamma Ray, Stratovarius, Rhapsody, Epica, Dragonforce і участь у провідних метал-фестах світу – вже 24 роки Sonata Arctica не здають своїх позицій.

В активі музикантів – 14 платівок, які отримали увагу слухачів і критиків, та десятки обожнюваних фанатами пісень, таких як “Fullmoon”, “Replica”, “Tallulah”, “My Land” та “Paid in Full”.

У квітні вони привезуть свій фінський power metal до Києва – квитки вже у продажу.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/985817828561066
Читайте також про The Dark Element – проєкт єкс-гітариста Sonata Arctica тут.