Soulrest випустили альбом із однієї пісні

Ужгородський progressive death metal гурт Soulrest, що грає з 1995 року, представив шостий повноформатний альбом ‘Angst, Ghouls and Superstitions’ на початку весни. До релізу увійша єдина однойменна композиція тривалістю у 30 хвилин.

У цьому альбомі Soulrest вирішили поекспериментувати з форматом і вираженням ідей та, за їх словами, більше зосередились на зануренні у настрій, який несе музика, і на довших варіаціях мелодій – на відміну від стандартних пісень, що одразу б’ють у саму суть. Музиканти кажуть, що у порівнянні з попередніми альбомами на їх новому релізі менше агресії, менше різких рухів і змін; водночас, матеріал більш насичений і багатогранний і окрім progressive містить елементи death metal, dark metal та black metal.

«’Angst, Ghouls and Superstitions’ – це погляд на власні страхи, фантазії, приховані бажання, нереалізовані через тиск соціуму. Заклик не боятись своїх внутрішніх демонів, говорити з ними, і таким чином змогти змусити їх замовкнути при потребі. Кожна душа – таємниця, а таємниці притягують», – коментують учасники гурту.

Альбом вийшов у електронному форматі, а також самвидавом на обмеженій кількості дисків.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!