Space of Variations готові презентувати свого первістка

Якщо ви вже встигли піддатися осінній депресії, то час прокидатися! Одні з найяскравіших представників прогресивної важкої музики України, володарі премії The BUMA 2015/2017 — Space of Variations запрошують всіх своїх прихильників на презентацію першого повноформатного альбому ‘Mind Darknet‘. 

Тур на підтримку альбому включатиме в себе 11 міст, почнеться з Києва та завершиться на початку грудня у Луцьку. Початку туру передуватиме офіційний реліз альбому, що відбудеться 1 листопада. До речі, на даний момент він вже доступний для передзамовлення на більшості музичних сервісів. «Альбом отримав ім’я Mind Darknet, він сповнений непередбачуваних поворотів і вміщує в собі 10 треків, безсумнівно, здатних розбудити найглибші шари вашої свідомості і залишити там свій глибокий невиправний слід», — так анонсують своє творіння музиканти на офіційній сторінці у Facebook.

Передбачаючи хвилю майбутніх презентацій, гурт вирішив скласти трек-лист разом зі своїми прихильниками. Для того щоб вирішити, які з ранніх хітів звучатимуть на концертах, було запущено опитування щодо трьох найулюбленіших треків SOV.


До речі, спеціальними гостями заходу стануть Velikhan, гурт, який в альтернативному колі називають культовим. І зрозуміло чому, адже до складу колективу входять: Олексій Шерхан — ідеолог та засновник MegamasS, Сергій KNOB Любінський, засновник легендарних ТОЛ і столичної студії Revet Sound, Андрій Литвиненко з гурту Psionic Arc, а вокалістом є Микита Обушенко, учасник проекту Голос Країни, володар вражаючого екстремального вокалу.

«Дійство відбудеться у стінах клубу MonteRay Live Stage​ і, як ви самі вже розумієте, планується воістину божевільний двіж з безліччю незабутніх, душевних митей, тому рекомендуємо не чекати чудес і знаків згори, а прямо зараз переходити за посиланням та купувати свої тікети на цей історичний івент. До зустрічі в променях стробоскопа», — зауважують музиканти, а нам залишається лише додати, що варто поспішати.

Коли: 16.11.18, 17:00
Де: Київ, MonteRay Live Stage, вул.Прорізна 8
Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/2082062658709649