Space of Variations гучно презентували новий EP

8 лютого у легендарному столичному Bingo відбулася презентація нового EP Space of Variations ‘XXXXX’. Тур 2020 вже традиційно розпочався з Києва. До музичної мандрівки увійшло 8 міст, включно з Кишинівом. А завершиться тур символічно – у рідній для гурту Вінниці 23-го лютого.

До організації київської презентації Space of Variations докладали багато зусиль. Готували новий мерч, складали сет-лист, підбирали розігрів. Основним меседжем, котрий було вкладено в сапорт презентації, стала підтримка молодого покоління, талановитих підлітків, котрі роблять перші непевні кроки на музичній сцені. Vnature можна сприймати по-різному, проте найперше, на думку автора цих рядків, варто поважати вибір тих, до кого ти приходиш на виступ. Про ситуацію, що склалася з розігрівом Space of Variations, сказано вже достатньо, тож перейдемо до виступу самих вінничан.

Розривати публіку винуватці столичної ейфорії почали з топового свіжака – “Razorblade”. Під шалені мотиви нової композиції кожен зміг увірватися до центрифуги посеред зали. Space of Variations задумали цікавий поворот –  мікс власних треків. Так, після мелодійної “Where Are You Tonight?”, було згадано про славнозвісну “Міледі”. Емоційна складова просто вибухала різноманіттям, натовп то чуттєво витягував надривні сольні партії разом з Олексієм Зацерковним, то розривав атмосферу брутальними куплетами на пару з Дмитром Кожухарем.

Значну частину сет-листа склали пісні з попереднього альбому ‘Mind Darknet’ (2018), що особливо полюбився прихильникам гурту. Неабиякий енергетичний обмін стався під час виконання треку “Fuck This Place Up”. Саме ця композиція завжди безпомилково влучає у ціль, розбиваючи останні сумніви і перепони на шляху до свободи самовираження. Кілька разів за виступ Дмитро спускався до зали, а під час виконання “Будут Наказаны” взагалі опинився посеред пульсуючого кола з розпалених відвідувачів.

Цього вечора музиканти мало говорили, проте активно закликали присутніх до взаємодії. Учасників гурту в одну мить побільшало в кілька разів, адже кожен зміг відчути себе частиною єдиного цілого. І неважливо, була це нова пісня чи вже добре знана: з перших нот вона звучала голосно і нестримно. Завершили вечір атмосферно – “Tibet” вдало зібрав всі емоції докупи і налаштував всіх на переосмислення здобутих вражень. Подібні презентації загалом здатні надати почуття наповненості, реалізованості та подарувати бажання знайти себе шляхом осягнення власних потаємних закутків свідомості.

Поділилися своїми враженнями від столичного концерту хлопці вже наступного дня у соцмережах: «Київ, це було неймовірно! Нам важко уявити більш потужний початок туру. Це був не просто концерт, не просто презентація альбому, це було одкровення, це був ритуал, в якому наші з вами душі об’єдналися в єдиній пульсації і пережили певний потойбічний, містичний досвід, і цей досвід залишиться в наших нейронах назавжди. Ми безмежно вдячні всім, хто вривався і підспівував, і звісно тим, хто допомагав втілити цю подію в реальність. Дякуємо і до нових зустрічей».

Space Of Variations | Bingo | 08.02.2020

Посилання на альбом: https://flic.kr/s/aHsmLtGrCH

Фото: Анастасія Адамчук